Alfa Romeo 147 Nasıl Araba, Alınır mı? Kullanıcı Yorumları

Okunuyor Alfa Romeo 147 Nasıl Araba, Alınır mı? Kullanıcı Yorumları

Alfa Romeo 147 nasıl araba modellerinin istenilen satış rakamlarını elde edememesinden dolayı satışları durdurulmuştu. İlk olarak Golf, Astra ve Focus ile beraber rekabet edebilmek için yeni model olarak 2001 yılında piyasada yer almış ve istenilen başarıları elde edememişti. 2009 yılındayken geri yerini Giulietta modeline bırakmıştır.

Her ne kadar 2001 yılında satışlarına başlamış olsa bile 2004 yılındayken yerini makyajlı olan kasalara bırakmasıyla gözlenmişti. C segmenti olan bir araç 147’nin Black Line, Collezione, Distinctive ile beraber Progression donanım paketleri yer alıyor.

İlginizi çekebilir: Araç Lastiği Ne Zaman Değiştirilir?

Alfa Romeo 147 nasıl araba alınır mı konusunda çok fazla sorunların meydana gelmesinden dolayı satışları durdurulan ürünler arasında yer almıştı. En ful donanımlı olarak üretilen bir araç olurken paket içerisinde ABS sürücü, yolcu ve yan hava yastıkları, ESP, ASR, dijital klima, hız sabitleyici, elektrikli aynalar, camlar, sis farı gibi birçok özellik yer alıyordu. 147 aracının 5 ileri manuel ve selespeed adı altında yer alan otomatik şanzımanlı vites alternatifleri yer alıyor. Bu yüzden alınır mı kısmı akıllarda soru işaretleri bulundurmaktadır.

Alfa Romeo 147 Kronik Sorunları

Alfa Romeo 147 kullanıcı yorumları incelenecek olduğu zaman adeta ikiye ayrıldığı gözleniyor. Bir kısmı teknik olarak meydana gelen sıkıntılardan dolayı satın almayı mantıklı olarak görmezken bir kısmı da kullanıcıların öyle abartılacak sorunlar olmadığına dikkatleri çekiyor.

Alfa Romeo 147 kronik sorunları incelenecek olduğu zaman; kronik arızaların hızlı güncellemeler ile ortadan kaldırıldığı bilinmektedir. Bundan dolayı pek bir sorun olmadığı bilinmektedir. Bu yüzden kullanıcılar satın alsalar bile gelen güncellemeler sayesinde ürünleri almak pek de sorunları beraberinde getirmeyecektir.

Alfa-Romeo-147-Nasil-Araba-Alinir-mi

Alfa Romeo 147 Nasıl Araba, Alınır mı? Kullanıcı Yorumları

Alfa Romeo 147 Parçaları Pahalı Mı?

Alfa Romeo 147 nasıl araba kullanıcı yorumları merak edildiği kadar araçların parçaları da merak ediliyor. Alfa Romeo 147 parçaları pahalı mı sorusu karşısında artan dolar kurundan ötürü birçok araç gibi bu aracın da parçaları pahalı. Fakat piyasa üzerine incelemeler yapılacak olduğu zaman diğer araçlara oranla daha uygun fiyatlarla yer aldığı da gözleniyor.

Alfa Romeo 147 Alınır Mı 2021

Alfa Romeo 147 alınır mı 2021 kısmında birçok soru merak ediliyor. Bu konu karşısında araç kullanıcıların teknik özellikleri yeterli gelirse alınabilecek en uygun araçlar arasında yer almaya devam ediyor. Bu yüzden kullanıcıların kendilerine yeterli gelecek mi yoksa gelmeyecek mi bu kısmını araştırarak teknik özelliklerine göre araçları satın alabilecekler. Fakat bu konuda kullanıcı yorumları incelenecek olduğu zaman gerçekten araçlardan çok memnun olan kişilerin yer aldığı gibi aldıkları için pişman olan kesimler de dikkatleri çekiyor. Bu yüzden kişilerin satın almadan önce imkanları olursa ilk olarak sürüş deneyimleri istenildiği gibi olacak mı diye denemesi iyi olacaktır.

Yorum Yap