Chevrolet Engelli Araç Fiyat Listesi 2022

Okunuyor Chevrolet Engelli Araç Fiyat Listesi 2022

Chevrolet Engelli Araç Fiyat Listesi 2022

Chevrolet engelli araç fiyat listesi 2022 listesi güncellendi fakat Chevrolet markasının sıfırını bulmak Türkiye’de çok zor. Bununla birlikte son birkaç senedir Avrupa bölgesinde otomotiv sektörünü etkileyen farklı olumsuz gelişmelerden dolayı Chevrolet araçlarının satışını durdurma kararı verildi. Buna ek olarak bazı araba galerileri Chevrolet araçları sıfır şekilde satışa sunulmaktadır.

Engelli ÖTV’si konusunda Chevrolet araçlar oldukça uygun fiyatta bulunuyor. İsmi ile beraber kendine çeken bu araçlarda servis ve parça sıkıntısı da görülmemektedir. Diğer yandan bu otomobillerde ikinci el değerinin düşeceğini ön görmek zor olmamaktadır. Günümüzde bir Chevrolet almak isteyen kişiler bu sebeple bu markaya yoğunlaşabilmektedir. Sunduğu donanım ve performans ile fiyatları oldukça düşüktür ve tabi ucuz bir Chevrolet alarak satmak isteyen kişiler de sık bir şekilde bulunmaktadır.

ÖTV’siz Tüm araç modellerini ve fiyatlarını görmek için tıklayı – 2022 ÖTV’siz engelli araç fiyat listesi tüm markalar

Chevrolet Engelli Araç Fiyat Listesi 2022

Chevrolet Engelli Araç Fiyat Listesi 2022

Chevrolet Araçların Fiyat Listesi Nedir?

Chevrolet araçların fiyat listesi bakıldığında özellikle benzinli motorları ile benzer hacim ve güçteki diğer rakiplerine göre daha iyi olabilmektedir. Bu sebeple bu otomobillerin çoğunda LPG sistemi takılmaktadır. Chevrolet modellerinde genel olarak sorunlu bir mekanik aksama sahip değillerdir ve bununla beraber Cruze modeli gibi araçlar tasarım açısından da sıklıkla tercih edilmektedir. Bunun dışında Chevrolet bazı fiyatlar ve engelli ÖTV’si açısından yararlanılabilecek bazı araçlar şu şekildedir,

  • Chevrolet Cruze Hatchback 1.5 LT manuel fiyat 173.500 TL
  • Chevrolet Cruze Hatchback 1.6 edition WTCC otomatik fiyat 159.700 TL
  • Chevrolet Aveo Sedan 1.4 LT otomatik fiyat 170.000 TL
  • Chevrolet Cruze Sedan 1.6 LS manuel fiyat 199.500 TL
  • Chevrolet Lacetti Sedan 1.6 16 V SX otomatik fiyat 125.950 TL

Fiyatlar bulunmaktadır ve aynı zamanda uzun vadeli bir araç düşünmüyorsanız eğer bir Chevrolet alabilirsiniz. Fakat ikinci el alınacaksa eğer daha önce bir LPG takılmamış olmasına dikkat etmelisiniz. Chevrolet araçları ile tasarım itibarı ile Sedan araç modellerinde Chevrolet modeli sınıfının en güvenli aracı ödülünün de sahibi Chevrolet Aveo olmaktadır. Aveo araçlar 8 adet hava yastığı ile perde hava yastıkları, yolcu, sürücü, yan perde gibi birçok iç tasarımı bulunuyor.

Chevrolet Alınır mı Alınmaz mı?

Chevrolet araçlara bakıldığında en fazla merak edilen sorulardan biri özelliklerine göre alınıp alınmayacağıdır. Özellikle Amerika pazarında da sıklıkla tercih edilen Chevrolet Türkiye’de satışını durdurmuştur fakat tekrardan satışa gelmesi planlanıyor. Chevrolet araçlar ile otomobil almayı düşünen kişiler için Türkiye’de her ne kadar üst sınıf araçlar bulunsa da uygun fiyatlı olması ve şık olması ile kullanıcıları kendisine çekmektedir.

Özellikle Chevrolet Aveo araçlar yokuşta kalkış desteği, stabilize kontrol programı, destekli fren sistemi, hız sabitleme özelliği, çocuk koltuğu bağlantı sistemleri gibi birçok alanda Chevrolet sistemleri alıcılarına standart olarak sunulmaktadır. Üstelik 5 kapılı Hatchback alternatifleri ile sahip olan bu araçlar uzun yolculukları seven kişiler için önemli bir alternatif oluşturmaktadır.

Chevrolet Araç Özellikleri

Chevrolet araç özellikleri oldukça kapsamlı olsa da Türkiye’de parça sorunu en fazla merak edilen durumlardan biridir. Türkiye çapında bir süredir satışı bulunmayan Chevrolet araçlarda Opel vasıtası ile aracı bulmaya yardımcı olan yetkili servislerle sağlanmaktadır. Chevrolet araçlar için aynı zamanda servis ve bakımlarda yapılmaktadır.

Türkiye genelinde 66 adet yetkili servisle beraber hizmet sağlayan markanın araç garantisi konusunda ve yedek parça konusunda da herhangi bir sorunu bulunmaz. Chevrolet genel olarak lüks görünen uygun fiyatlı araçlardır bu sebeple bir galeri de bulunuyorsa engelli ÖTV indirimi ile satın alınabilir.

Yorum Yap