Fiat Panda Cross 4×4 Fiyatı Belli Oldu – 2022

Fiat’ın mini otomobili olan Panda’nın 4 çekerli versiyonunun ülkemizde satılacağı açıklanmıştı. Şimdi ise Fiat Panda Cross 4X4’ün fiyatı belli oldu.

Fiat Türkiye’nin en çok tutulan otomobil markalarından bir tanesidir. a segmentinde mini sınıfta Panda ile uzun yıllardır yer alan Fiat, geçtiğimiz günlerde yeni Panda Cross 4×4’ü tanıtmıştı. Tüm Avrupa ile birlikte Türkiye’de de satılan Panda Cross 4X4’ün fiyatı belli oldu.

Türkiye’de sadece 85 beygirlik 0.9 litre hacimli 3 silindirle satılan Panda Cross 4X4’ün tavsiye edilen fiyatı 190 bin 900 lira. Ancak kampanyalı indirimiyle birlikte 184.900 liraya alınabiliyor.

Ayrıca Panda sahibi olmak isteyenler 7 bin lira fark ile Plus Paket ( Arka Park Sensörü, Bluetooth, Direksiyondan Kumanda Tuşları, Deri Direksiyon Simidi, Yükseklik Ayarlı Sürücü Koltuğu), 9 bin lira fark ile Cross Plus Paket (Krom Görünümlü Ön Arka Cross Tampon, Yan Kapı Çıtası, Tavan Rayı, Kırmızı Çeki Halkaları, 15″ Alaşım Jant, Özel Kahverengi İç Döşeme) özelliklerine de sahip olabiliyor.

Yorum yapın