Lancia Thesis Nasıl Araba, Alınır M? Kullanıcı Yorumları

Okunuyor Lancia Thesis Nasıl Araba, Alınır M? Kullanıcı Yorumları

Garip tasarımlı bir otomobil olan Lancia Thesis nasıl bir araba, alınır mı gibi sorulara yanıt arayacağız. Ayrıca Lancia Thesis kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Lancia, İtalyan Fiat çatısı altında otomobiller üreten bir markadır. Thesis’de 2002 – 2007 yılları arasında üretilmiş çok garip bir tasarımı olan otomobildir. Ülkemizdeki sayıları 10 kadardır. Bu sebeple kolay kolay görebileceğiniz bir otomobil değildir.

Lancia Thesis Nasıl Bir Araba?

Bu arabalar Türkiye’ye özel istek üzerine getirilmiş. Bu sebeple donanım olarak değişmektedir. Ancak pek çok özelliği var. Benim kullandığım modelde 175 beygirlik 2.4 dizel motor bulunuyordu. Ama pek çok motor seçeneği de vardır.

Lancia Thesis Kullanıcı Yorumu

Bir arkadaşım vasıtasıyla kullanmak fırsatı bulduğum Thesis, tasarım olarak gerçekten de garip bir araba. Ama benim hoşuma gitti. Yolda giderken insanlar dönüp bu araba neymiş diye bakıyorlar. Çok kaliteli bir otomobil olduğunu söyleyebilirim. İçerisinde kullanılan her şey çok kaliteli. Koltuk döşemeleri, ön göğüs ve torpido farklı renklerde. Şehir içinde motor performansı güzel. Ara hızlanmalarda ivmelenmesi tatmin edici. 180 km hıza rahatlıkla çıkabiliyor. Yol tutuşu efsane bir araba.

Lancia Thesis Alınır Mı?

Eğer özel bir merakınız yoksa macera aramaya gerek yok. Zaten Türkiye’de çok az sayıda olduğu için olası bir yedek parça ihtiyacında beklemek zorunda kalırsınız. Ancak yine de farklı bir otomobil sahibi olmak isterseniz alabilirsiniz.

Yorum Yap