Tofaş Araba Oyunları

Okunuyor Tofaş Araba Oyunları

Tofaş Araba Oyunları – Tofaş, özellikle ülkemizde bir dönemin simgesi haline gelen ve bir kesim tarafından oldukça sevilen ve hala önemli bir kesim tarafından kullanılan bir araçtır. Günümüzde genellikle eğlenmeyi ve arabasını modifiye etmeyi seven gençlerin kullandığı ve “Tofaşk” lakabına sahip olan bu araç, oldukça eski model bir araç serisi olsa da günümüzde adeta pek çok tutkulusu bulunmaktadır. Tofaş araba oyunları da özellikle sahip olduğu bu etki nedeniyle Türk oyun yapım şirketleri ve bağımsız Türk oyun yapımcıları tarafından oldukça fazla yapılmaktadır.

Araba oyunları içerisinde Türk gençlerinin ve çocukların en sevdiği oyunlar arasında yer alan Tofaş oyunları, Tofaş modifiye, Tofaş sürme, Tofaş yarışı ve Tofaş park etme gibi pek çok farklı şekilde karşımıza çıkabilmekte ve gençler bu oyunları çok sevmektedir. Bu oyunlar gerek internet sitelerinde flash oyun şeklinde gerek mobil oyunlar olarak oldukça fazla seçeneğe sahiptir. Kişiler Tofaş sevdalarını bu oyunlar ile pekiştirmektedir. Bu oyunlar içerisinde kişilerin en çok tercih ettiği ve oynarken zevk aldığı bazı oyunlar ise şunlardır;

  • Tofaş Şahin Drift Oyunu
  • Tofaş Drift Simulator
  • Modifiyeli Şahin Park Etme
  • Drift Simülatör Modifiye Şahin
  • Şahin Simülatör Ultimate

Başlıklar

3D Tofaş Oyunları

3D Tofaş oyunları, özellikle Türk gençleri arasında oldukça önemli bir yeri bulunan ve çok sevilen ve ülkemiz ile özdeşleşen Tofaş Şahin aracını, gerçek hayatta kullanamayan ama seven kişiler tarafından çok sevilmektedir. Yalnızca bu kişiler değil, Tofaş’a sahip olsa dahi Tofaş sevdasını telefonuna veya bilgisayarına da aktaran kişilerin en çok tercih ettiği oyunlardan olmaktadır.

3D Tofaş oyunları, yalnızca mobil oyun olarak değil, özellikle oyun siteleri üzerinden de oynanabilmektedir. Bunun yanı sıra Tofaş oyunları PC için de bulunabilmekte ve aynı zamanda Türkler, pek çok sevilen ve popüler olan yarış oyunlarına Tofaş yaması yaparak kişileri oldukça mutlu edebilmektedir. Örneğin en çok sevilen yarış oyunlarından biri olan Need for Speed Most Wanted oyununda, Tofaş yaması ile kişiler oldukça gerçekçi bir şekilde Tofaş kullanabilmektedir.

Tofas-Araba-Oyunlari

Tofaş Araba Oyunları

3D Tofaş oyunları, genellikle sahip olduğu grafikler ile çok sevilmekte ve kişilere hem güzel bir simülasyon hem de eğlenceli bir vakit sağlamaktadır. Bu tarz oyunlarda gerçeğiyle tıpatıp Tofaşlar ile kişiler eğlenceli bir şekilde Tofaş kullanabilmekte ve modifiye edebilmektedir. Bu oyunlar arasında özellikle mobil oyunlar bazında en çok oynanan ve yüklenen oyunlar arasında şunlar yer almaktadır;

  • Şahin Modifiye ve Drift 3D
  • Tofaş Şahin Simülatör 3D
  • Tofaş Şahin ve Araba Oyunu Simülatörü
  • Şahin Drift Tüplü ve Öfkeli

Tofaş Modifiye Oyunu İndir

Tofaş sahibi kişilerin büyük bir çoğunluğu, arabalarını modifiye etmekte ve akla hayale sığmayan modifiyeler karşımıza çıkabilmektedir. Özellikle modifiye meraklılarının en çok tercih ettiği arabalardan olan Tofaş, adeta kişilerin ellerinde bambaşka bir görünüm kazanabilmektedir. Hal böyle olunca Tofaş modifiye oyunu indir seçeneği de bir oyun oynamak isteyen kişiler tarafından oldukça tercih edilmekte ve piyasada yer alan bu modifiye oyunlarını pek çok kişi oynamaktadır. Bu tarz pek çok oyun bulunmakta ve kişiler bu oyunlarla diledikleri gibi Tofaşlarını modifiye edebilmektedir.

 

Yorum Yap